Nasze Realizacje

zrealizowaliśmy setki projektów, znajdź w swojej okolicy nasz plac zabaw

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

Place zabaw w całej Polsce

odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasze realizacje placów zabaw istnieją już praktycznie w każdej części Polski. Nasi klienci zdecydowali się na współpracę z Dr Spil Polska dzięki zaufaniu, rzetelności oraz atestowanym produktom. Certyfikowane place zabaw gwarantują bezpieczeństwo, jakość i estetykę konstrukcji. Śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy mistrzami w tworzeniu miejsc zabawowych dla dzieci.

Poznaj nasze realizacje placów zabaw umieszczone na mapie i sam oceń efekt końcowy!

Poznaj nasze projekty, które zachwyciły dzieci oraz inwestorów

Nasze realizacje znajdziesz już w całej Polsce. Wszystkie place zabaw powstają z atestowanych materiałów dzięki czemu są trwałe, bezpieczne i przyjazne dla oka. Każdy projekt to nowe wyzwanie!

Do każdego placu zabaw podchodzimy indywidualnie, aby spełnić wszystkie oczekiwania klienta. Tworzymy bezpieczne place zabaw w każdej części Polski i nic nie jest dla nas przeszkodą w realizacji.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.