Dystrybutor placów zabaw – fachowe doradztwo podczas wyboru

place zabaw Dobór placów zabaw pod kątem docelowej grupy wiekowej jest trudnym zadaniem  – Dr Spil zapewni ci fachowe porady.

 

Doradzimy – Jak wybrać najlepszy plac zabaw dla Państwa dzieci

Najlepsze place zabaw dla dzieci to te gwarantujące dużą dawkę rozrywki, połączoną z edukacją  i  rekreacją. Takie place zabaw dostarcza   Dr Spil. Właśnie dlatego współczesne miejskie place zabaw dla dzieci to od dawna już nie tylko piaskownice, czy zjeżdżalnie, ale przede wszystkim nowoczesne , wielofunkcyjne urządzenia na place zabaw zestawione z kolorowych elementów przypominających ponadczasowe statki kosmiczne, starodawne mury obronne czy miasteczka sportowe.

Każdy z nas kto choć raz bawił się kiedykolwiek na placu zabaw wie, co w tego typu konstrukcjach jest najważniejsze. Dorośli odpowiedzą  z pewnością, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dzieci postawią raczej na wygodę i atrakcyjność –  cóż to za plac zabaw, po którym nie można swobodnie biegać, gdzie nie ma miejsca na wspinaczkę, wyścigi i huśtawki. Dr Spil Polska połączy te oczekiwania dostarczając zestaw spełniający łącznie  te wymogi.

Producent placów zabaw | Przepisy | Place zabaw 2014

dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw

 

Zaprojektuje – Nowoczesny i trwały plac zabaw, dystrybutor placów zabaw Dr Spil

Stare, dobrze nam znane place zabaw wykorzystywały w swoich granicach głównie przestrzeń. Tu nierzadko największą atrakcją była piaskownica lub niewielka, prosta zjeżdżalnia. Tymczasem, współczesne maluchy wykorzystujące najnowsze technologie, obsługujące telefony komórkowe i tablety, oczekują od miejskich placów zabaw wielozadaniowych konstrukcji, zapewniających sporą dawkę rozrywki i zabawy. Z tego też powodu, projekty dzisiejszych placów zabaw dla dzieci zakładają już nie tylko budowę piaskownic i zjeżdżalni, ale także konstrukcji poprawiających sprawność fizyczną i intelektualną dziecka. Najnowocześniejsze place zabaw łączą w sobie nie tylko funkcjonalność użytkowania, ale i  ergonomiczność, trwałość i stabilność. Dodatkowo, najlepsze place zabaw wykazują się niezwykłą estetyką i wartościami dekoracyjnymi.

Oddamy pod klucz – Budowa placów zabaw, Budowa placów zabaw od projektu po oddanie

Nowoczesne place zabaw wyposażone są w elementy i konstrukcje nierzadko kojarzone z kreskówkami i najlepszymi filmami animacyjnymi, czyli składnikami wpływającymi ściśle na kształt dziecięj wyobraźni. Dzięki zastosowaniu wielopoziomowych rozwiązań konstrukcyjnych, jesteśmy w stanie zabrać dzieci w niezwykłe i pełne pozytywnych emocji podróże po krainie uśmiechu i radości. Wybierając jedną z naszych serii placów zabaw dla dzieci, mogą Państwo w jednej chwili zabrać dzieci do pełnej egzotycznych elementów dżungli, kolorowego ogrodu otoczonego ogromnymi kwiatami, zamku z wieżami rodem z najpiękniejszych baśni lub pełnego zaskakujących motywów kosmosu. Dodatkowo wedle indywidualnych upodobań, do każdej serii mogą Państwo dopasować szereg elementów uzupełniających, takich jak piramidy linowe, bujaki i siedziska dostosowane do potrzeb najmłodszych i niepełnosprawnych użytkowników.

Kontrola jakości – Nasze wyposażenie jest trwałe bezpieczne i nowoczesne

Wyposażenie placów zabaw dla dzieci tworzone przez Dr Spil to gwarancja dobrej zabawy, połączonej z najwyższymi standardami bezpieczeństwa zapewniającymi komfortowe i prawidłowe użytkowanie.

 

Nasze realizacje