Urządzenia na plac zabaw

najwyższa jakość potwierdzona badaniami

Urządzenia na plac zabaw muszą spełniać najwyższe standardy – również jeśli chodzi o skład użytych do produkcji materiałów. Powinny mieć odpowiednią zawartość pierwiastków śladowych (metali ciężkich, ftalanów i kadmu). Produkty dostarczane przez firmę Dr Spil Polska spełniają najwyższe normy, które są zgodne z europejskimi standardami.

Urządzenia na plac zabaw z atestem Dr Spil Polska – bezpieczne i trwałe

Normy, które muszą spełniać place zabaw nie określają minimalnego poziomu pierwiastków śladowych. Restrykcyjne obostrzenia muszą spełniać za to producenci zabawek. Dzieci są przez znacznie bardziej narażone na działanie szkodliwych pierwiastków.

Urządzenia Dr Spil Polska, które wykorzystuje się na placach zabaw zostały poddane badaniom po kątem spełnienia rygorystycznej normy dedykowanej zabawkom – PN EN 71-3. Do tej pory nie sprawdzano urządzeń na plac zabaw od tej strony. Wyniki przebadanych próbek tworzywa wyszły pozytywnie. Badania zostały przeprowadzone przez Instytut Techniki Górniczej. Dowodzi to, że place zabaw Dr Spil Polska są nie tylko atrakcyjne i trwałe, ale także bezpieczne.

urządzenia na plac zabaw