Urządzenia na plac zabaw – najwyższa jakość potwierdzona badaniami

Urządzenia na plac zabaw muszą spełniać najwyższe standardy – również jeśli chodzi o skład użytych do produkcji materiałów. Powinny mieć odpowiednią zawartość pierwiastków śladowych (metali ciężkich, ftalanów i kadmu). Produkty dostarczane przez firmę Dr Spil Polska spełniają najwyższe normy, które są zgodne z europejskimi standardami.

urządzenia na plac zabaw urządzenia na plac zabaw urządzenia na plac zabaw

Urządzenia na plac zabaw z atestem Dr Spil Polska – bezpieczne i trwałe

Normy, które muszą spełniać place zabaw nie określają minimalnego poziomu pierwiastków śladowych. Restrykcyjne obostrzenia muszą spełniać za to producenci zabawek. Dzieci są przez  znacznie bardziej narażone na działanie szkodliwych pierwiastków. Urządzenia Dr Spil Polska, które wykorzystuje się na placach zabaw zostały poddane badaniom po kątem spełnienia rygorystycznej normy dedykowanej zabawkom – PN EN 71-3. Do tej pory nie sprawdzano urządzeń na plac zabaw od tej strony. Wyniki przebadanych próbek tworzywa wyszły pozytywnie. Badania zostały przeprowadzone przez Instytut Techniki Górniczej. Dowodzi to, że place zabaw Dr Spil Polska są nie tylko atrakcyjne i trwałe, ale także bezpieczne.

Wyposażenie placu zabaw – postaw na jakość

Przy wyborze dostawcy placów zabaw powinniśmy zwrócić uwagę na jakość wykonania poszczególnych elementów. Place są bowiem szczególnie narażone na działanie  czynników atmosferycznych, jak promienie UV, opady deszczu i śniegu oraz na znaczące obciążenie i eksploatację dlatego tak ważna jest trwałość i użycie materiałów najwyższej klasy. Dobre jakościowo place zabaw nie tracą na wyglądzie wraz z upływem lat. Odpowiednio konserwowane cały czas wyglądają jak nowe i są odporne na zniszczenia. Nasze rozwiązania są trwałe i odporne na uszkodzenia. Przykładem może być zestaw wybudowany w 2010r w Tychach.

Oryginalne wyposażenie placu zabaw

Place zabaw Dr Spil Polska wyróżniają się nie tylko bardzo dobrą jakością , wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów ale są również kolorowe, funkcjonalne, zróżnicowane tematycznie  i maksymalnie dostosowane do potrzeb dzieci. Dzięki temu maluchy czują się komfortowo i bezpiecznie, a także chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu.  Dr Spil Polska proponuje różne serie tematyczne oddawanych do użytku placów zabaw.
Dla głodnych nowych doznań mamy   urządzenia nawiązujące stylistyką do statków kosmicznych. Z kolei miłośnicy ruchu miło spędzą czas na urządzeniach umożliwiających wspinaczkę, np. na piramidzie liniowej. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą skorzystać z klasycznych huśtawek i zjeżdżalni. Dla urozmaicenia warto plac zabaw uzupełnić w   bujaki o niepowtarzalnych kształtach, np. krowy, skutera., ważki, huśtawki, skoczki.