Producent placów zabaw – Dr Spil Polska

nadzor Produkcja placów zabaw, projekty, dobór, porady.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Technologia produkcji oraz budowa placów zabaw

Dzięki odpowiedniemu połączeniu poszczególnych zestawów konstrukcyjnych, Spil Polska – producent placów zabaw dla dzieci jest w stanie zapewnić wyposażenie miejskich placów zabaw, wytwarzanych zgodnie z obowiązującymi atestami bezpieczeństwa. Najwyższe standardy stosowane w realizowanych przez nas projektach, to wynik połączenia atestowanych konstrukcji i fachowej wiedzy montażowej. Poprawny i świadomy wybór odpowiednich materiałów kompozycyjnych oraz wysokie walory estetyczne i funkcjonalne naszych produktów, to najważniejsze cechy wytwarzanych przez nas elementów.

Kontakt | Bezpieczne place zabaw | Plac zabaw – oferta

producent placów zabaw producent placów zabaw producent placów zabaw producent placów zabaw producent placów zabaw producent placów zabaw

 

Producent placów zabaw oferuje, Place zabaw projekty, wyposażenie i budowę

Przygotowując projekty wyposażenia kolorowych placów zabaw, dbamy nie tylko o to by były one atrakcyjne dla inwestorów, ale przede wszystkim dla dzieci. Wykorzystujemy zestawy tworzone w oparciu o elementy systemu, zakładającego istnienie czterech grup obejmujących m.in. konstrukcje stalowe (podesty, schody, platformy i słupy), elementy wykonywane z tworzyw sztucznych (pochylnie, schodki, ślizgi, barierki itp.), inne elementy stalowe (ramy i kraty wspinaczkowe, poręcze, zjazdy strażackie) i dekoracyjne (daszki, zakończenia elementów konstrukcyjnych).

Preferencje inwestora, grupa docelowa

Wychodząc naprzeciw wymaganiom użytkowników, specjalizujemy się w produkcji placów zabaw, budowie i tworzeniu tematycznych zestawów zabawowych. W zależności od preferencji inwestora, jesteśmy w stanie zrealizować projekty zakładające funkcjonowanie placów zabaw dla dzieci w kilku kategoriach. Najmłodsi marzący o naprawdę dalekich podróżach, mogą pobawić się na placu zabaw przypominającym statki kosmiczne. Tych, którzy lubią przyrodę zaprosić można do kolorowego ogrodu, dżungli lub placu słonecznego. Miłośnicy baszt, murów obronnych i wież zamkowych z pewnością zachwyceni będą placem zabaw urządzonym w stylu orient, a ci którym nieobcy jest sport, z chęcią powspinają się po specjalnie przygotowanych elementach sprawnościowych typu piramida linowa. Tradycjonalistów można zaprosić zaś do klasycznego placu zabaw, inspirowanego dobrze nam znanymi elementami takimi jak piaskownice dla dzieci, zjeżdżalnie i mostki.

Dobór placów zabaw pod konkretną grupę docelową

Dodatkowo w ramach współpracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom specjalistyczną obsługę w zakresie doboru odpowiedniego placu zabaw, do konkretnej grupy docelowej. Zapewniamy również opracowanie dokumentacji projektowej i wsparcie techniczne niezbędne przy realizacji danego pomysłu. Ponadto oferujemy doradztwo w kwestiach bezpieczeństwa, eksploatacji i użytkowania poszczególnych elementów konstrukcyjnych.

Doświadczenie w branży budowlano projektowej

Wieloletnie doświadczenie zdobyte jako producent placów zabaw, połączone z długoletnią praktyką budowlaną i konstrukcyjną, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających inwestycji, również tych przeznaczonych dla niepełnosprawnych. Place zabaw dla dzieci wyprodukowane pod marką Dr Spil Polska stanęły już m. in. w Katowicach, Gliwicach, Częstochowie, Kwidzyniu, Malborku, Piaskach, Turku, Imielinie i gminie Susz. Zachęcamy do obejrzenia galerii realizacji. (Zobacz)

Nasze realizacje