Bezpieczne place zabaw

Certyfikowane i bezpieczne place zabaw, certyfikat PN-EN 1176-1:2017-12

DR SPIL POLSKA to bezpieczne place zabaw oraz zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

Bezpieczeństwo zestawów systemu DR SPIL wykorzystywanego w nowoczesnych placach zabaw określane jest przez strefy bezpieczeństwa tworzące niezbędną przestrzeń wymaganą do bezpiecznego użytkowania. Charakterystyczne strefy bezpieczeństwa wyznaczane są zgodnie z normą PN EN 1176, indywidualnie dla każdego kolejnego gotowego zestawu. Przestrzeganie zasad obejmowanych normą PN EN 1176 to warunek bezpiecznego użytkowania.

Bezpieczne place zabaw są tworzone w oparciu o połączenia odpowiednich elementów kompozycyjnych, tj. schodów, podestów i słupów, stanowiących bazę konstrukcyjną. Połączenie elementów stalowych, z tymi produkowanymi z tworzyw sztucznych zapewniają bezpieczne i wyjątkowe rozwiązania.Interesują Cię ceny? Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!

bezpieczne place zabaw