Bezpieczne place zabaw zapewnią wspaniałą zabawę – Dr Spil Polska

bezpieczne place zabaw   Certyfikowane i bezpieczne place zabaw, certyfikat PN-EN 1176-1:2017-12.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to bezpieczne place zabaw oraz zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Bezpieczeństwo zestawów systemu DR SPIL wykorzystywanego w nowoczesnych placach zabaw określane jest przez strefy bezpieczeństwa tworzące niezbędną przestrzeń wymaganą do bezpiecznego użytkowania. Charakterystyczne strefy bezpieczeństwa wyznaczane są zgodnie  z normą PN EN 1176,  indywidualnie dla każdego kolejnego gotowego zestawu. Przestrzeganie zasad obejmowanych normą PN EN 1176 to warunek bezpiecznego użytkowania.

Bezpieczne place zabaw są tworzone w oparciu o połączenia odpowiednich elementów kompozycyjnych, tj. schodów, podestów i słupów, stanowiących bazę konstrukcyjną. Połączenie elementów stalowych, z tymi produkowanymi z tworzyw sztucznych zapewniają bezpieczne i wyjątkowe rozwiązania.Interesują Cię ceny? Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!

Zapytanie ofertowe | Place zabaw kolekcja 2015 | Katalog 2014

bezpieczne place zabaw bezpieczne place zabaw bezpieczne place zabaw bezpieczne place zabaw kontrole placów zabaw bezpieczne place zabaw

 

Pomożemy – wykonamy certyfikowane projekty placów zabaw

W przygotowywaniu projektów pomogą Państwu designerzy specjalizujący się w opracowywaniu dokumentacji projektowej dla certyfikowanych placów zabaw. Architekci decydujący się na podjęcie współpracy z firmą DR SPIL POLSKA będą mogli liczyć na dodatkowe wsparcie techniczne w zakresie specyfikacji i rysunku CAD niezbędnego do realizacji założeń projektowych.
Specjaliści z grupy DR SPIL POLSKA podpowiedzą również jak dobrze dobrać odpowiedni plac zabaw do konkretnej grupy odbiorców, tak by spełniał on swe podstawowe założenia.

Zagwarantujemy bezpieczeństwo – wszystkie nasze place zabaw posiadają certyfikat

Najwyższe standardy bezpieczeństwa stosowane na placach zabaw dla dzieci realizowane są dzięki specjalnie opracowanym połączeniom, integrującym elementy modularne pod względem użytkowym, funkcjonalnym i estetycznym. Certyfikowane zestawy modularne tworzone są na podstawie wymaganych atestów i przepisów regulujących funkcjonowanie placów zabaw dla dzieci. Place zabaw tworzone przez markę DR SPIL POLSKA są certyfikowanymi placami zabaw, czyli konstrukcjami tworzonymi i instalowanymi na podstawie normy zapewniającej najwyższy poziom bezpieczeństwa (Certyfikat PN-EN 1176-1:2017-12)
Dobra renoma marki DR SPIL POLSKA poparta wysoką jakością produktów i usług została doceniona przez rynek w 2011, kiedy to otrzymała nominację do wyróżnienia certyfikatem NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!

Jakie place zabaw możemy wybudować dla Ciebie?

Naszą ofertę stanowią urządzenia na plac zabaw – solidne i trwałe, bezpieczne i funkcjonalne, a jednocześnie atrakcyjne dla dzieci i inwestora. Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości stali i tworzyw sztucznych. Modułowa konstrukcja pozwala na szybką i bezpieczną instalację zestawów zabawowych naszej produkcji, nasze ekipy realizują projekty szybko, zawsze w terminie i bezpiecznie. Jakość naszej ofercie zapewniają certyfikaty, badania naukowe i wieloletnie doświadczenie.

Nasze realizacje