Przykładowe referencje

dlaczego warto wybrać Spil.pl ?

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Bezpieczeństwo zestawów systemu DR SPIL wykorzystywanego w nowoczesnych placach zabaw określane jest przez strefy bezpieczeństwa tworzące niezbędną przestrzeń wymaganą do bezpiecznego użytkowania. Charakterystyczne strefy bezpieczeństwa wyznaczane są zgodnie z normą PN EN 1176, indywidualnie dla każdego kolejnego gotowego zestawu. Przestrzeganie zasad obejmowanych normą PN EN 1176 to warunek bezpiecznego użytkowania.

Referencje