Przykładowe referencje

Dlaczego warto wybrać Spil.pl ?

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Opinie o placach zabaw SPIL

Poznaj nasze przykładowe referencje, place zabaw DR SPIL POLSKA są cenioną marką którą wyróżnia profesjonalizm oraz jakość. Posiadając wieloletnie doświadczenie otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od usatysfakcjonowanych inwestorów. Troszczymy się o zachowanie najwyższych standardów jakości produkcji i obsługi.

Poniżej przedstawiamy przykładowe listy referencyjne naszych inwestorów, którzy docenili naszą markę.

Opinie rodziców o placach zabaw SPIL

Każdy plac zabaw posiada atest i jest nastawiony na bezpieczeństwo dzieci. Rodzice doceniają nasze place zabaw dzięki bezpieczeństwu.

Dzieci są zafascynowane wyglądem naszych serii dzięki czemu mogą przenieść się w świat wyobraźni. Place zabaw są uwielbiane przez najmłodszych, jest to doskonałe rozwiązanie które w połączeniu z wyobraźnią dziecka – gwarantuje idealną zabawę.

Place zabaw DR SPIL POLSKA to inwestycje które spotykają się z ogromną przychylnością wśród rodziców, dzięki naszemu zespołowi projektantów place zabaw wyglądają estetycznie, co w połączeniu z bezpieczeństwem oraz zadowoleniem dzieci daje bardzo pozytywne opinie.

Poznaj opinie pochodzące z Google

Opinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilMar Ko
Profesjonalne produkty profesjonalne podejście i realizacja. Polecam.
Opinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilDominik J.
Firma godna polecenia, usługa wykonana w 100% perfekcyjne
Opinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilOpinie Gwiazdka SpilWiktor W.
Bardzo fajny plac zabaw zaspałem w Kwidzynie dobre wykonanie i ciekawa forma w kształcie statku kosmicznego

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Bezpieczeństwo zestawów systemu DR SPIL wykorzystywanego w nowoczesnych placach zabaw określane jest przez strefy bezpieczeństwa tworzące niezbędną przestrzeń wymaganą do bezpiecznego użytkowania. Charakterystyczne strefy bezpieczeństwa wyznaczane są zgodnie z normą PN EN 1176, indywidualnie dla każdego kolejnego gotowego zestawu. Przestrzeganie zasad obejmowanych normą PN EN 1176 to warunek bezpiecznego użytkowania.

Bezpieczne place zabaw są tworzone w oparciu o połączenia odpowiednich elementów kompozycyjnych, tj. schodów, podestów i słupów, stanowiących bazę konstrukcyjną. Połączenie elementów stalowych, z tymi produkowanymi z tworzyw sztucznych zapewniają bezpieczne i wyjątkowe rozwiązania.Interesują Cię ceny? Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!