Plac zabaw w Stopnicy

Data realizacji:

Wrzesień 2019 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Kazimierza Wielkiego 23, Stopnica

Plac zabaw w Stopnicy

Przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Stopnicy, przed budynkiem nowego przedszkola powstał wielofunkcyjny plac zabaw. Inwestorem był Urząd Miasta i Gminy Stopnica w powiecie buskim, województwo świętokrzyskie. Wyposażony został w dwa zestawy zabawowe – dla dzieci starszych zestaw z serii Orient 509201, dla mniejszych zestaw z kolekcji Dżungla 511701, w której schody w kształcie żabki zamieniono na matę wspinaczkową, huśtawki, piaskownicę, piramidę wspinaczkową 60145A, karuzelę tarczową, fotel obrotowy, ważkę na sprężynie i 3 bujaki. Kolorystyka urządzeń dotowana została do wyglądu zewnętrznego budynku przedszkola. Dzięki tak dużej liczbie zabawek jednocześnie może się bawić duża ilość małych użytkowników, a mnogość elementów pobudza kreatywność dzieci, rozwija ich wyobraźnię i rozwój ruchowy.

Inwestor- Urząd Miasta i Gminy Stopnica w powiecie buskim, województwo świętokrzyskie.

Plac zabaw w Stopnicy

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.