Przedszkole Żory – Gmina Miejska

Data realizacji:

Sierpień 2014 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Przedszkole nr 22 os. Korfantego, Żory

Plac zabaw w Żorach

Budowa placu zabaw odbyła się na terenie ogródka przedszkolnego, gdzie zamontowaliśmy zestaw zabawowy z serii Orient nr 06601, który składa się z jednej wieży, dwóch zjeżdżalni w tym jedna dwutorowa i jedna prosta pojedyncza, wejścia za pomocą ścianki wspinaczkowej łukowej, paneli edukacyjnych.

Plac zabaw jest atrakcyjnym dla przedszkolaków miejscem zabaw, gdzie dzieci poprzez zabawę ćwiczą sprawność motoryczną jak również intelektualną. Stworzony przez nas plac zabaw został wykonany z najlepszych materiałów z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, posiada certyfikat zgodności z normą PN EN 1176.

Plac zabaw w Żorach

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.