Park Dietla – Sosnowiec ul. Żeromskiego

Data realizacji:

Październik 2019 r.

Seria:

Klasyczna, Sport

Adres inwestycji:

Stefana Żeromskiego, 41-200 Sosnowiec

Plac zabaw w Sosnowcu

W ramach Budżetu Obywatelskiego Gmina Miejska Sosnowiec z Miejskim Zakładem Usług Komunalnych zleciła firmie Dr Spil Polska modernizację placu zabaw. Jest to kontynuacja programu rewitalizacji zabytkowego parku Dietla. Projekt był prowadzony pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków, który zdecydował o kolorystyce zastosowanych urządzeń.

Nowy plac zabaw powstał z myślą o użytkownikach z różnych grup wiekowych i możliwościach sprawnościowych. Mamy tu m.in. zestaw sprawnościowy serii Sport 514801 dla starszych dzieci oraz zestaw Orient 509401 wyposażony aż w 4 zjeżdżalnie dla młodszych użytkowników. Plac zabaw uzupełniają bujaki, równoważnie, huśtawki, w tym jedna typu gniazdo i ważki oraz naszą piaskownicę wykonaną z kompozytu imitującego drewno.

Cała powierzchnia zabawy wyłożona jest gumowymi matami przerostowymi, które zapewniają amortyzację upadku użytkowników i chronią ich przed odniesieniem kontuzji podczas zabawy. Cały plac zabaw został ogrodzony i wyposażony w samo zamykające się furtki.

Inwestor: Gmina Sosnowiec

Plac zabaw w Sosnowcu

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.