Ostrów Wielkopolski ul. Rataja

Data realizacji:

Sierpień 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul.Rataja, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Nowoczesny plac zabaw Ostrów Wielkopolski na osiedlu Zębców Zacisze

Dnia 3 września odbyło się uroczyste otwarcie nowego placu zabaw na osiedlu Zębców Zacisze w Ostrowie Wielkopolskim. Dzieciaki szalały na urządzeniu z serii Kolorowy Ogród (507801), bujały się na sprężynowych bujakach, huśtały oraz korzystały z ciekawych paneli edukacyjnych. Jednak przede wszystkim najmłodsi mieszkańcy cieszyli się, że mają miejsce do zabawy i wypoczynku.
Aby plac zabaw był jak najbardziej dostosowany do bawiących się tam dzieci i ich opiekunów, został postawiony na nawierzchni z piasku i uzupełniony o ławeczki, śmietniki i stojak na rowery. Nie zapomnieliśmy również o ogrodzeniu, które sprawia, że dzieci czują się bezpieczne.

Z inicjatywy obywateli

Inwestorem nowoczesnego placu zabaw na osiedlu Zacisze Zębców przy ulicy Rataja był Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim. Jednak plac zabaw nie powstałby, gdyby nie inicjatywa mieszkańców osiedla. Wywalczyli oni dofinansowanie w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego, dzięki czemu mali mieszkańcy osiedla mają miejsce, gdzie mogą bezpiecznie i aktywnie spędzić czas.

Inwestor: UM Ostrów Wielkopolski

Plac zabaw Ostrów Wielkopolski

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.