Radlin – Zakład Gospodarki Komunalnej w Radlinie

Data realizacji:

Październik 2015 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Sienkiewicza, Radlin

Plac zabaw w Radlinie

W ramach inwestycji powstał urokliwy plac zabaw w estetyce kosmicznej, na którym dzieci mogą aktywnie spędzać czas, jak również rozwijać swoje umiejętności fizyczne i intelektualne. Stworzony przez nas plac zabaw jest w pełni bezpieczny, nasze urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normą PN EN 1176.

Zamontowaliśmy zestaw zabawowy z serii Kosmos nr 59900 wyposażony w wieże zadaszoną, 2 wieże otwarte, przejście między wieżami za pomocą tunelu, zjeżdżalnie ślimakową, zjeżdżalnie prostą dwutorową, zjeżdżalnie tubową, wejście za pomocą drabinki, 1 element dekoracyjny, panele zabawowo-edukacyjne. Elementami dodatkowymi jest ścianka 3
elementowa, huśtawka wahadłowa, huśtawka ważka, 2 bujaki, karuzela krzyżowa.

Inwestor- Zakład Gospodarki Komunalnej w Radlinie

plac zabaw w Radlinie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.