Plac Zabaw w Orzyszu – Ogródek Jordanowski

Data realizacji:

Wrzesień 2021 r.

Seria:

Klasyczna, Sport, Dodatki

Adres inwestycji:

Ogródek Jordanowski, Orzysz

Plac Zabaw w Orzyszu – Ogródek Jordanowski

Inwestycja w Orzyszu powstała ze środków pochodzących z budżetu inwestycyjnego miasta przy udziale dofinansowania z programu Unii Europejskiej pod nazwą Europejski Fundusz Morski i Rybacki. Celem operacji jest tworzenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przeznaczonej na użytek publiczny poprzez zagospodarowanie terenu Ogródka Jordanowskiego w Orzyszu i stworzenie Dziecięcego Parku Edukacyjnego.

Beneficjentem środków pochodzących z dofinansowania jest: POLANA KULTURY Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Orzyszu.

Zakres robót obejmował montaż urządzenia zabawowego typu Okręt, Zestawu Sportowego, elementów zabawowych dla najmłodszych oraz tablic edukacyjnych.

Plac Zabaw w Orzyszu

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.