Kraków – F.R.B. Inter­Bud sp. z o.o. S.K.A.

Data realizacji:

Czerwiec 2014 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul.Pułkownika Francesco Nullo 42, Kraków

Plac zabaw w Krakowie – Bezpieczna zabawa na placu zabaw

Plac zabaw w Krakowie na osiedlu „Grzegórzki Park” wyróżnia się tym, że do dyspozycji dzieci została oddana specjalna nawierzchnia syntetyczna amortyzująca upadki w kolorze czerwonym. Wykonano ją zgodnie z restrykcyjnymi normami. Żeby spełnić normy EN PN 1177 i 1176 materiały użyte do budowy muszą być poddawane ciągłym testom przez niemiecką jednostkę certyfikującą TÜV.

Plac zabaw od SPIL, Kraków uzyskał najwyższy standard urządzeń

Urządzenia dostarczane przez firmę SPIL a finansowane przez Inter Bud na place zabaw są bardzo dobre jakościowo. Tylko w ten sposób można stworzyć kolejne miejsce, w którym dzieci będą się doskonale bawić i rozwijać. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne sprawia, że najmłodsi będą mogli się cieszyć zabawy na placu zabaw Kraków przez bardzo długi czas.

Plac zabaw – zielone serce miasta

Inwestycja, zlokalizowana na krakowskim osiedlu Grzegórzki, to bardzo malownicze miejsce. W pobliżu znajduje się park z licznymi trasami rowerowymi i ścieżkami spacerowymi. Ustronne miejsce, z dala od zgiełku miasta, ma bardzo dobrą sieć komunikacyjną. To kolejny atut placu zabaw. W razie potrzeby łatwo i szybko można dostać się do centrum Krakowa.

Inwestor: F.R.B. Inter­-Bud sp. z o.o. S.K.A.

Plac zabaw w Krakowie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.