Dr Spil producent placów zabaw z atestem

31/05/2021
Producent placów zabaw

Kiedyś z placem zabaw kojarzyły się, przede wszystkim, takie atrakcje jak gimnastyka na trzepaku, babki i zamki budowane w piaskownicy oraz bujanie się na huśtawce. Dziś jest całkiem inaczej: place zabaw, które obserwujemy w przedszkolach i na osiedlach przyciągają dzieci serią kolorów, form, kształtów i struktur.

Wybór odpowiedniego producenta placów zabaw może stanowić wyzwanie. Ten artykuł ma na celu dostarczyć Ci informacji, na co zwrócić uwagę przy wyborze profesjonalnego wykonawcy zlecenia.

Place zabaw z atestem – jak powinny być skonstruowane, by wspierać rozwój dzieci.

Świadomość potrzeby stymulacji zmysłów maluchów stale rośnie. Aktywnie spędzony czas wśród rówieśników, na świeżym powietrzu, jest fundamentem prawidłowego rozwoju dzieci. Czy wiesz, że 5-letnie maluchy powinny spędzać na dworze około 5 godzin dziennie? Jako producent certyfikowanych placów zabaw chcemy je w tym wspierać dostarczając im przestrzeni dla kreatywnej zabawy, która kształtuje m.in. umiejętności motoryczne i wyobraźnię przestrzenną.

Doświadczony certyfikowany producent placów zabaw – pasja, wiedza i profesjonalizm.

Powstanie naszej firmy było rezultatem dogłębnej analizy wiedzy z zakresu stymulowania prawidłowego rozwoju psycho-fizycznego dzieci połączonej z wieloletnim doświadczeniem specjalistów ergonomii. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych producentów placów zabaw w Polsce.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego wykonawcy zlecenia budowy placu zabaw to niełatwa sprawa. Każdy zleceniodawca chce mieć pewność, że prace budowlane przebiegną sprawnie, a plac zabaw będzie bezpieczny dla dzieci, solidny i przetrwa lata intensywnej zabawy. Wszak pomysłowość dzieci jest nieograniczona.

Certyfikowane place zabaw – bezpieczeństwo dzieci jest bezcenne.

Dr Spil łączy niemieckie precyzyjne podejście w konstruowaniu placów zabaw ze znajomością polskiej branży budowlanej i przepisów prawa w zakresie kompleksowej realizacji tworzenia placów zabaw najwyższej jakości. Od wielu lat angażujemy się w wykonywanie badań pozwalających ulepszać nasze produkty. To sprawia, że z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy producentem certyfikowanych placów zabaw z atestem, które przeszły rygorystyczne testy i są wykonane z materiałów przyjaznych dzieciom.

Polski producent placów zabaw – Dr Spil liderem branży

Nasze doświadczenie i zaangażowanie w badania zaowocowały uzyskaniem przez nas certyfikatu PN-EN 1176-1:2017-12 dotyczącego wyposażenia placów zabaw. W DNA naszej firmy wpisuje się nieustanny rozwój, a nasze produkty wyznaczają nowy, wyższy standard bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu.