Co powinno wyróżniać certyfikowanego producenta placów zabaw

16/07/2021
Certyfikowany producent placów zabaw

Certyfikowany producent placów zabaw Dr Spil Polska jest czołowym producentem placów zabaw dla dzieci z szeroką ofertą, posiadająca niezbędne atesty i certyfikaty. To gwarancja bezpieczeństwa naszych dzieci.

  • Place zabawa z atestem- dlaczego są tak ważne?
  • Producent placów zabaw Dr Spil Polska – jak dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka
  • Integracyjne place zabawa z atestem
  • Wpływ technologii produkcji a bezpieczne place zabaw

Place zabaw z atestem – dlaczego są tak ważne?

Wybierając certyfikowane place zabaw z atestem,  masz gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie doprowadziły do uzyskania certyfikatu PN-EN 1176-1:2017-12.
Jako certyfikowany producent placów zabaw używamy tylko sprawdzonych, bezpiecznych i przyjaznych dla dzieci materiałów, co gwarantuje miejsce na najwyższym poziomie dla Twojego dziecka.

Producent placów zabaw Dr Spil Polska – jak dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka

Place zabaw to miejsce radości, wypoczynku i dobrej zabawy, jednak bezpieczeństwo to podstawa! A gdyby połączyć jedno i drugie?

Jako czołowy oraz certyfikowany producent placów zabaw, zapewniamy bezpieczeństwo i komfort podczas zabawy najmłodszych użytkowników.

Tworzymy solidne, trwałe, a jednocześnie atrakcyjne miejsce do zabawy dla dzieci. Nasi specjaliści codziennie oceniają i nadzorują bezpieczeństwo na placach zabaw, kontrolując i  wykonując restrykcyjne przeglądy techniczne. Pracownicy techniczni podejmą się ewentualnych napraw, które umożliwiają prawidłowe użytkowanie placów.

Integracyjne place zabaw z atestem

Naszym celem jest tworzenie bezpiecznych placów zabaw z atestem dla każdego.
Place zabaw dla niepełnosprawnych muszą spełniać wszelkie restrykcyjne normy. Ich jakość wykonania musi być na najwyższym poziomie. Powinny wyróżniać się bezpieczeństwem i trwałością.

Ważne jest, aby dzieci z niepełnosprawnością ruchową mogły korzystać z nich swobodnie i komfortowo. Powinny być wyposażone w dodatkowe uchwyty umożliwiające dodatkowe wsparcie.

Sprawdź naszą serie placów zabaw integracja – dostosowaną pod dzieci z niepełnosprawnością ruchową.

Wpływ technologii produkcji a bezpieczne place zabaw

Certyfikowany producent placów zabaw Dr Spil Polska zapewnia wyposażenie wytwarzane zgodnie z obowiązującymi atestami bezpieczeństwa. Wszystkie urządzenia odporne są na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Najwyższe standardy są wynikiem sprawdzonych konstrukcji i fachowej wiedzy montażowej. Oferowane projekty to połączenie walorów estetycznych wraz z utrzymaniem bezpieczeństwa i komfortu.