Dlaczego warto postawić na plac zabaw przy restauracji?

29/01/2018
plac zabaw przy restauracji

Dawniej kluczem do sukcesu w prowadzeniu restauracji było serwowanie pysznych dań. Obecnie konkurencja na rynku jest tak ogromna, że dobra kuchnia nie wystarczy, by lokal był pełen każdego dnia. Dziś równie istotny jest pomysł, czy obsługa kelnerska na wysokim poziomie.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej restauratorów próbuje na różne sposoby przyciągnąć gości do swojego lokalu. Jednym z rozwiązań, jakie stosują, by zachęcić rodziny do odwiedzania ich restauracji, jest postawienie placu zabaw przy lokalu. Dlaczego warto zdecydować się na tę opcję?

Jak plac zabaw przy restauracji przekłada się na sukces restauratora?

Rodzice, którzy wychodzą ze swoimi pociechami do restauracji, niezwykle często muszą zmagać się z pytaniami: Długo jeszcze trzeba czekać?, albo  z narzekaniami: Nudzę się. Z powodu marudzenia dzieci wielu rodziców woli zostać w domu niż zjeść obiad na mieście. Na szczęście, coraz więcej restauratorów tworzy lokal z myślą o swoich najmłodszych gościach, dzięki czemu dzieci nie muszą obawiać się już nudy, a rodzice mogą w spokoju cieszyć się wspólnym wyjściem oraz się zrelaksować. Pomysłów na pozbycie się nudy jest wiele, a najskuteczniejszym z nich są place zabaw przy restauracji.

Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie? Z kilku powodów. Przede wszystkim restaurator zwiększa ofertę swojego lokalu, dzięki czemu odwiedza go coraz więcej gości. Place zabaw to idealna promocja restauracji, dzięki której rodziny będą chętniej odwiedzać Twój lokal. Oczywiście, nowe atrakcje przekładają się na większe zyski restauracji.

Oprócz finansowych korzyści place zabaw przy restauracji mają pozytywny wpływ na najmłodszych gości! Zjeżdżalnie, huśtawki czy bujaki – każde z tych urządzeń pomaga dziecku rozwijać funkcje motoryczne. Nie można też zapomnieć o tym, że zabawa wywołuje też uśmiech na twarzy dziecka, a przecież każdemu restauratorowi powinno zależeć na tym, by każdy jego gość dobrze spędził czas w jego lokalu.

Bezpieczne miejsce zabawy dla małych gości

W momencie, w którym decydujesz się na plac zabaw przy restauracji, musisz wziąć kilka czynników pod uwagę. Przede wszystkim musisz stworzyć bezpieczne i atrakcyjne dla małych gości miejsce do zabawy. Nie wystarczy wybrać się do marketu budowlanego, by kupić gotowe już urządzenia, takie jak: zjeżdżalnia czy huśtawka. Jeśli chcesz mieć pewność, że plac zabaw przy Twoim lokalu będzie bezpieczny dla maluchów, postaw na certyfikowanego producenta placów zabaw.

Dr Spil ma na swoim koncie mnóstwo udanych projektów, a każdy z naszych placów zabaw posiada certyfikat PN-EN 1176:2008. W ten sposób będziesz pewien, że dzieci będą mogły bezpieczne bawić się na urządzeniach zabawowych.

Poza tym tworzymy projekty i dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego też stworzony przez nas plac zabaw będzie znakomicie prezentował się przy restauracji i stanie się jej atrakcją.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia jednej z naszej realizacji. W 2016 roku w Siedlcach wybudowaliśmy plac zabaw przy restauracji Greys. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samej realizacji, zajrzyj tu.