Sprawdź nasz katalog na 2018 rok!

08/12/2017
Sprawdź nasz katalog na 2018 rok!

Niebawem 2018 rok, a wraz z nim pojawią się zmiany w naszej ofercie. Co nowego dla Was przygotowaliśmy? Jakie zestawy zabawowe znajdują się w katalogu na 2018 rok? Sprawdź nasz katalog na 2018 rok!

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na powyższe pytanie, przeczytaj nasz artykuł. Znajdziesz w nim nie tylko informacje na temat naszych nowości, ale też dowiesz się, dlaczego warto postawić właśnie na nas!

Nowości – Bajkowa i Statek

Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy, dlatego też niezwykle ważną dla nas kwestią jest ulepszanie naszej oferty i swoich umiejętności. Aby nasza oferta była dla Was atrakcyjniejsza, zaprojektowaliśmy nowe urządzenia na plac zabaw. Tak oto powstały 2 nowe serie zabawowe – Bajkowa i Statek – o które rozszerzyliśmy nasz katalog na 2018 rok.

Seria Bajkowa to zupełna nowość w naszej ofercie i liczy w sobie aż 5 zestawów zabawowych! Każdy z tych systemów był inspirowany światem baśni oraz bajek. Dlatego też wszystkie zestawy charakteryzują się niesymetrycznymi kształtami i ciekawą kolorystyką. Jeśli chcesz nadać placowi zabaw niepowtarzalny i magiczny charakter, wybierz system z serii Bajkowa. Na pewno maluchy w ten sposób przeniosą się do krainy bajek!

Drugą serią, która została dodana do naszego katalogu, jest Statek. Zestawy zabawowe sygnowane tą nazwą, powstały z myślą o dzieciach, które marzą o morskich przygodach. Dzięki naszym zestawom maluchy mogą wyobrazić sobie, że są na prawdziwym statku. Jeśli chcesz sprawdzić, jak prezentują się zestawy Statek na placach zabaw, zajrzyj do naszych realizacji – Mielenko i Golczewo.

Jeszcze więcej dodatków!

Uzupełnieniem każdego placu zabaw są dodatki. Bujaki, huśtawki, ścianki wspinaczkowe czy piramida linowa to zaledwie kilka przykładów urządzeń, dzięki którym wzbogacisz plac zabaw. Dodatki zostały zaprojektowane tak, by dziecko w każdym przedziale wiekowym mogło znaleźć coś dla siebie. I tak bujaki lepiej sprawdzą się na placach zabawach przy przedszkolach, a piramidy linowe będą atrakcją ogólnodostępnych placów zabaw, które odwiedzają wszystkie dzieci.

Jakie nowe urządzenia na plac zabaw można zobaczyć w naszym katalogu 2018? Przede wszystkim bujaki. Do naszej oferty dodaliśmy aż 5 nowych bujaków, m.in. bujak Żółw i Hipcio. Oprócz tego wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowe huśtawki (w tym siedzisko bocianie gniazdo).

Dbamy o jakość!

Jako producent placów zabaw przywiązujemy ogromną uwagę do tego, by wszystkie proponowane przez nas rozwiązania były bezpieczne dla Waszych pociech. Dlatego też tworzymy jedynie certyfikowane oraz bezpieczne urządzenia na plac zabaw.

Ważne jest dla nas również to, by nasze urządzenia nie posiadały niebezpiecznych dla dzieci metali ciężkich, ftalanów i kadmu. Dlatego też wszystkie systemy zabawowe spełniają rygorystyczne normy, które są dedykowane zabawkom (norma PN EN 71-3). W ten sposób  rodzice mogą być pewni, że dzieci nie będą narażone na szkodliwe działanie pierwiastków w trakcie zabawy.

Chcesz zobaczyć cały nasz katalog na 2018 rok? Kliknij tutaj!