Golczewo, ul. Witosa 7

Golczewo, ul. Witosa 7
Data Realizacji
Czerwiec 2016 r.
Adres inwestycji
Golczewo, ul. Witosa 7
Seria
Opis

Plac zabaw Plac zabaw w Goloczewo

W Golczewie, malowniczym miasteczku położonym raptem 40 km od Bałtyku, zbudowaliśmy małym mieszkańcom, którzy bardzo chcieli mieć u siebie namiastkę morza, plac zabaw z serii Statki (nr 80920-2).

Daliśmy dzięki temu dzieciom możliwość wcielenia się w postaci marynarzy lub piratów oraz dowodzenia kolorowym okrętem, który zacumował na piaszczystej plaży. Uzupełniliśmy plac zabaw dużą huśtawką (Kwartet 517805), ważką na sprężynie (517802) oraz ławeczkami.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Gmina Golczewo, ul. Zwycięstwa 23, 72-410 Golczewo

Galeria
place zabaw dla dzieci
place zabaw dla dzieci