Siedlec, Restauracja Greys

Siedlec, Restauracja Greys
Data Realizacji
Kwiecień 2016 r.
Adres inwestycji
Restauracja Greys, Siedlec 1, 62-025 Siedlec
Seria
Opis

Plac zabaw w Siedlcach

Na terenie restauracji Greys stworzyliśmy kolorowy plac zabaw, z którego mogą korzystać dzieci gości lokalu, jednocześnie aktywnie przy tym spędzając czas.

W tym celu wykorzystaliśmy klasyczny zestaw nr 512401, który składa się wieży z dachem oraz dwóch zjeżdżalni.Sama konstrukcja swoim kształtem oraz budową nawiązuje do zabudowań miejskich. Jako nawierzchni użyliśmy piasku, a cały teren ogrodziliśmy. To gwarantuje, że dzieci będą mogły w spokoju i bezpiecznie bawić się na naszych urządzeniach.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Restauracja Greys, Siedlec 1, 62-025 Siedlec

Galeria