Jakie wymogi powinien spełniać producent?

03/08/2016
Wybór producenta placów zabaw

Zabawa z pociechą powinna być bezpieczna, ale również wywoływać uśmiech na twarzy. Wybór producenta placów zabaw dla dzieci nie należy do najłatwiejszych, dlatego warto jest zwrócić uwagę na kilka znaczących kwestii. Dowiedz się jakich.

Certyfikaty jako podstawowy wymóg dla producenta placów zabaw dla dzieci

Najbezpieczniejsze są certyfikowane place zabaw. To podstawowa kwestia, na której powinniśmy się skupić, przy wyborze producenta placów zabaw dla dzieci – posiadane przez niego atesty. Jakość, na której nam zależy, gwarantuje nam również odpowiednia technologia. Dr Spil Polska realizuje swoje projekty bazując na atestowanej konstrukcji i fachowej wiedzy montażowej, którą szczycą się nasi specjaliści. Najważniejszymi elementami przy tworzeniu urządzeń jest wybór odpowiedniego materiału kompozycyjnego, który nie tylko sprawia, że wyglądają one estetycznie, ale wpływa także na ich funkcjonalność.

Doświadczenie w branży produkcji placów zabaw

Kolejną kwestią na którą warto zwrócić uwagę podczas wyboru producenta placów zabaw jest jego doświadczenie z branży. Wieloletnia praktyka w branży budowlanej i projektowej mogą mieć kluczowe znaczenie nie tylko podczas tworzenia placu zabaw, ale także przy współpracy na linii klient-producent. Doświadczenie, które Dr Spil Polska, nabył przy różnych projektach pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów, w tym budowy placów integracyjnych.

Dobry projekt placu zabaw kluczem do sukcesu

Dobrze stworzony projekt potrafi ułatwić życie przy wielu budowach. Dr Spil Polska producent placów zabaw pomaga swoim klientom w przygotowywaniu planu. Zwracamy szczególną uwagę, by były one atrakcyjne dla inwestorów oraz dzieci z myślą o których tworzymy nasze kolorowe place zabaw. W tym celu wykorzystujemy zestawy tworzone w oparciu o elementy systemu, które obejmują konstrukcje stalowe (m in. podesty, schody), elementy wykorzystywane z tworzyw sztucznych (pochylnie, barierki), inne elementy stalowe (ramy i kraty wspinaczkowe, zjazdy strażackie) i dekoracyjne (daszki, zakończenia elementów konstrukcyjnych). Nasi specjaliści podpowiadają również jaki plac zabaw zbudować dla konkretnej grupy odbiorców, by spełniał swoje zadania. Dodatkowo oferujemy poradę w kwestiach bezpieczeństwa, eksploatacji i użytkowania poszczególnych elementów konstrukcyjnych.