Wybierz nasze atestowane place zabaw

16/02/2017
atestowane place zabaw

Plac zabaw to miejsce, które uwielbia każde dziecko. Nic w tym dziwnego. To właśnie tam może nie tylko bawić się, ale też spotykać ze znajomymi. Przeczytaj ten artykuł  i sprawdź, czemu warto stawiać atestowane place zabaw i dlaczego do tego zadania warto wybrać właśnie nas.

Dziecięce uniwersytety – atestowane place zabaw

Place zabaw to potrzebne miejsca, które powinno odwiedzać każde dziecko, niezależnie od tego, czy ma roczek czy też sześć lat. Dlaczego? Przede wszystkim pomaga ono dziecku prawidłowo się rozwijać pod względem fizycznym, jak i społecznym. Wielu pedagogów i psychologów zaczyna określać place zabaw jako dziecięce uniwersytety.

Nic w tym niezwykłego. Sprzęty, które tam się znajdują, wspomagają funkcje motoryczne najmłodszych. Weźmy na przykład zwykłą huśtawkę. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej zadaniem jest nie tylko wywołanie uśmiechu na twarzy dziecka, ale też poprawa jego koordynacji ruchowej oraz nauczenie go balansowania własnym ciałem. Nawet z pozoru zwyczajna piaskownica odgrywa ogromną rolę w rozwoju Twojego dziecka. W momencie, w którym robi ono babki lub przesiewa piasek przez palce, uczy się ono precyzji. Poza tym, to właśnie na placu zabaw Twoja pociecha po raz pierwszy nawiązuje kontakty z rówieśnikami i innymi dziećmi. W ten sposób nie tylko może nawiązać przyjaźń na całe życie, ale też uczy się zachowań społecznych, które przydadzą mu się w późniejszym życiu.

Postaw na nasze rozwiązania atestowane i bezpieczne

Na rynku jest wielu producentów placów zabaw. Dlaczego w takim razie warto postawić na nas? Przede wszystkim jesteśmy firmą, która stawia na bezpieczeństwo. Posiadamy wszelkie certyfikaty i spełniamy wymogi Unii Europejskiej. Za nasz cel obraliśmy sobie tworzenie nie tylko atrakcyjnych placów zabaw, ale też bezpiecznych. Ochrona Twojego dziecka jest naszym priorytetem. Poza tym posiadamy szeroką ofertę sprzętów. Stawiamy również tematyczne place zabaw, integracyjne oraz place zabaw z atestem, na których mogą się jednocześnie bawić zdrowe, jak i niepełnosprawne dzieci. Pomagamy też w budowaniu placów zabaw z budżetu obywatelskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to skontaktuj się z nami. Zachęcamy także do skorzystania z naszego konfiguratora i stworzenia własnego placu zabaw.