Jakie wybrać dodatkowe wyposażenie placów zabaw ?

27/01/2022
dodatkowe wyposażenie placów zabaw

Zabawa to niezwykle ważny element życia każdego dziecka. Certyfikowane place zabaw, które są odpowiednio wyposażone mogą zapewnić bezpieczne miejsce najmłodszym, gdzie będą oddawać się beztroskim zabawom wśród rówieśników. Niezwykle istotne są miejsca pełne zróżnicowanych urządzeń i akcesoriów, które będą nowoczesne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Dodatkowe wyposażenie placów zabaw pomoże zwiększyć atrakcyjność i funkcjonalność całego obszaru, co wpłynie bezpośrednio na zadowolenie dzieci i rodziców.

  • Jak stworzyć idealne wyposażenie placu zabaw?
  • Karuzela
  • Huśtawki
  • Bujaki
  • Piaskownica

Jak stworzyć idealne wyposażenie placu zabaw?

Jako certyfikowany producent placów zabaw Dr Spil Polska posiadamy w ofercie różne serie tematyczne stref zabawowych. Seria „klasyczna” to motywy zamku, dżungli, statku, pojazdów i wiele innych. Każdy zestaw jest indywidualny i wyjątkowy. Ciepłe kolory komponują się z miejską zabudową. Seria „Integracja” została stworzona z myślą o dzieciach, które potrzebują dodatkowego wsparcia czy stymulacji podczas zabawy. Znajdziemy tam elementy wspomagające rozwój maluchów, umożliwiające bezpieczną zabawę razem z rówieśnikami. Dla starszych dzieci, stworzyliśmy serię „Sport”, która umożliwia wspinanie się, przeskakiwanie czy podciąganie się na drabinkach. Place zabaw zostały wyposażone w elementy zachęcające dzieci do aktywności fizycznej, gwarantując jednocześnie świetną zabawę. W zestawach znajdziemy mostki, schodki, drabinki, zjeżdżalnie i inne sprzęty.

Świetnym pomysłem jest uzupełnienie placów zabaw w dodatkowe wyposażenie, które wzbogaci cały obszar. W ofercie posiadamy sprzęty takie jak:

Karuzela

Karuzela to niezastąpiony element podczas dziecięcych zabaw. Od zawsze cieszy się zainteresowaniem i sympatią najmłodszych. Karuzele to nie tylko porcja świetnej zabawy – to również przyrząd do ćwiczenia równowagi i nauki balansowania własnym ciałem. Karuzela tarczowa lub krzyżowa w wyposażenia placu zabaw, na pewno zwiększy zainteresowanie najmłodszych i doda im energii do nowych zabaw na zewnątrz. Nasze karuzele to urządzenia najwyższej jakości, które charakteryzują się ciekawym designem, solidnością wykonania i trwałością.

Huśtawki

Huśtawka to uniwersalny i ponadczasowy element wyposażenia placów zabaw. Zapewniają dzieciom dawkę emocji i uczucia wznoszenia się w powietrze. To popularne urządzenia, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem na placach zabaw. Należy pamiętać, że huśtawki muszą być bezpieczne i zaprojektowane w odpowiedni sposób. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych huśtawek, które są zgodne z certyfikatami bezpieczeństwa. Szeroki wybór rodzajów i kolorów, zapewnia idealne dopasowanie do wybranego wcześniej zestawu placu zabaw.

Bujaki

Bujanie się wpływa na relaks, równowagę i koordynację ruchową. Pozwala na świadome odczuwanie własnego ciała. Dlatego w dodatkowym wyposażeniu placu zabaw nie może zabraknąć bujaka, który jest źródłem radości i dobrego samopoczucia. W naszej ofercie dostępne są bujaki w wielu różnorodnych kształtach i kolorach. Bezpieczeństwo, trwałość i ciekawy design sprawia, że nasze bujaki trafiają w gusta dzieci i ich rodziców.

Piaskownica

Każdy plac zabaw powinien być wyposażony w piaskownicę. Jest to miejsce, w którym dzieci zawierają nowe przyjaźnie i uczą się podstaw zasad społecznych. Piaskownice wpływają na zmysł dotyku, korzystnie działają na koncentracje i kreatywność. Zabawy w piasku już od najmłodszych lat wpływają na zdolności manualne. Bez wątpienia piaskownice są obowiązkowymi elementami wyposażenia placów zabaw.

Jako certyfikowany producent placów zabaw Dr Spil Polska – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą bezpiecznych placów zabaw oraz ich dodatkowym wyposażeniem. Nasze wszystkie konstrukcje cechują się najwyższą jakością, zgodnością z certyfikatami oraz niebanalnym designem. Dbamy o każdy szczegół a bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Zapraszamy do kontaktu.