Hotel z certyfikowanym placem zabaw? – To ma sens!

22/03/2022
Plac zabaw w hotelu

Przestrzeń hotelowa to miejsce doskonale rozplanowane i zagospodarowane. W dzisiejszych czasach wymagania klientów rosną, dlatego hotele cenione są za funkcjonalność i dodatkowe udogodnienia, które ułatwiają codzienne czynności. Place zabaw to doskonała inwestycja, uwzględniająca potrzeby dzieci oraz ich opiekunów. Odpowiednio dobrany zestaw zabawowy, daje szanse dzieciom na bezpieczna zabawę, a dorosłym na chwile wytchnienia i odpoczynek.

  • Plac zabaw w kompleksie hotelu- sukces właściciela
  • Certyfikowany plac zabaw- doskonała inwestycja
  • Bezpieczne miejsce zabawy dla dzieci

Plac zabaw w kompleksie hotelu – sukces właściciela

Obecnie w Polsce istnieje wiele hoteli i pensjonatów, które dostępne są dla każdego. Ich duża liczba wpływa na wysoką konkurencję. Co zrobić aby podwyższyć atrakcyjność hotelu? Oprócz dobrej lokalizacji i smacznych posiłków, istotnym czynnikiem wyboru są atrakcje dla dzieci i dodatkowe udogodnienia. Zadowolenie najmłodszych i możliwość spędzania aktywnie czasu to priorytety wyboru miejsca wypoczynku. Dlatego coraz częściej certyfikowane place zabaw to nieodłączny element hoteli i pensjonatów turystycznych. Dlaczego warto? Więcej atrakcji i zapewnienie wyznaczonego miejsca dla dzieci to większa szansa na zadowolenie gości i ich ponowny powrót. Nowoczesny plac zabaw, z którego dziecko nie korzysta na co dzień, jest bardzo dobrym powodem dla rodziców, aby zdecydowali się na wykupienie nieco dłuższego pobytu.

Certyfikowane place zabaw- doskonała inwestycja

Rodzicom zależy, aby ich dzieci spędzały jak najwięcej czasu na dworze podczas wakacji i krótszych wyjazdów, dlatego zwracają uwagę czy w danym obiekcie nie będą się nudzić i pod tym względem wybierają hotel. Atrakcyjny plac zabaw na pewno spowoduje, że hotel lub pensjonat znajdzie się na liście priorytetowych obiektów dla rodzin z dziećmi i zwiększy liczbę swoich gości. Oczywiste jest, że nie każdy właściciel obiektu turystycznego może pozwolić sobie na zaoferowanie swoim gościom w pełni wyposażonego, dużego placu zabaw z wieloma elementami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby realizować tę inwestycję etapami. Z upływem czasu, można uzupełniać plac zabaw o dodatkowe elementy i urozmaicać obiekt.

Bezpieczne miejsce zabawy dla dzieci

Jeśli chcesz stworzyć plac zabaw w hotelu, który zadowoli dzieci oraz ich opiekunów, pamiętaj, że na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo. Bezpieczne konstrukcje i certyfikowane tworzywa to podstawowy czynnik wyboru producenta placów zabaw. Nowoczesny design i atrakcyjne kolory przyciągną najmłodszych i umożliwią im aktywną zabawę w towarzystwie rówieśników.
Dr Spil tworzy bezpieczne place zabaw, dostosowane indywidualnie pod każdy projekt. Zwracamy uwagę na wszystkie potrzeby klientów, tak aby zagwarantować oczekiwany efekt i pełne zadowolenie. Stworzymy bezpieczny plac zabaw, który zwiększy atrakcyjność każdego miejsca.

Zapraszamy do kontaktu.