Dr Spil Polska wspomaga WOPR

01/11/2015
Dr Spil Polska wspomaga WOPR

Dr Spil Polska wspomaga propagowanie bezpiecznego wypoczynku.

W tym roku Dr Spil Polska wspomaga WOPR. Wspólne działania przynoszą ogromne korzyści i znacząco poprawiają bezpieczeństwo nad wodą i na placach zabaw. WOPR dzięki finansowaniu ze strony Dr Spil Polska przeprowadził serię pogadanek dla młodzieży dotyczących bezpieczeństwa nad wodą oraz w okolicy placów zabaw gdzie nasi najmłodsi bawią się najczęściej.

Bezpieczne kąpieliska wspomagane przez Dr Spil Polska

Strzeżone kąpielisko, a obok tego miejsce do zabaw dla dzieci to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu w mieście.  Na co dzień brakuje takich atrakcji. Aktywność na świeżym powietrzu rozwija i  pobudza koordynację ruchową maluchów. Bezpieczne place zabaw, dostarczane przez Dr Spil Polska, to miejsca, z których bez obaw może korzystać pociecha. Są estetyczne, funkcjonalne i  bardzo dobrej jakości. Spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ich konstrukcja i wykorzystywane materiały są zgodne z surowymi normami (Certyfikat PN-EN 1176:2008). Wieloletnie doświadczenie przy tworzeniu placów zabaw nastawionych maksymalnie na rozwój psychoruchowy dzieci sprawiły, że Dr Spil Polska jest obecnie czołowym producentem w Polsce.  Rodzice mogą być spokojni, widząc dzieci bawiące się w takich miejscach.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe dziękuje za wkład finansowy i świetną współpracę firmie Dr Spil – producent placów zabaw, która znacznie zwiększa bezpieczeństwo na akwenach.

Dr Spil Polska wspomaga WOPR Dr Spil Polska wspomaga WOPR Dr Spil Polska wspomaga WOPR