DR Spil Polska sponsorem Samorządowego Forum Kapitału i Finansów

08/09/2015
Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

W dniach 1-2 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się Samorządowe Forum Kapitału i Finansów. Firma DR Spil Polska, producent placów zabaw, jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to prestiżowe spotkanie, którego głównymi punktami są aktualność i podsumowanie 25 lat polskiej samorządności, ale przede wszystkim otwarcie na tematykę nastawioną na przyszłość i wyzwania stojące przed samorządami, nowe trendy, nowe kierunki myślenia o finansach samorządowych i inwestycjach.Forum służy wymianie doświadczeń przedstawicieli samorządów, administracji państwowej i biznesu. To już trzynasta edycja. W tym roku tematem przewodnim będzie 25 lat polskiej samorządności. W wydarzeniu weźmie udział blisko 700 osób: liderów samorządów terytorialnych, skarbników, sekretarzy, radnych, przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, kultury, NGO, mediów.

Uczestników czeka ponad 50 paneli i debat dotyczących finansów, funduszy europejskich, atrakcyjności inwestycyjnej, innowacji, spółek komunalnych, odnawialnych źródeł energii i odpadów komunalnych, polityki senioralnej i społecznej, ochrony zdrowia, finansów oświatowych i edukacji. Będą również przedstawione interesujące raporty, w tym Ranking Inwestycyjny WSPÓLNOTY przygotowany przez Pawła Swianiewicza, profesora Uniwersytetu Warszawskiego.

Organizatorem forum jest Międzykomunalna Spółka Akcyjna Municipium SA, wydawca pisma “Wspólnota”, a gospodarzem i partnerem wydarzenia – miasto Katowice, Dr Spil Polska – producent placów zabaw został zaproszony do wspomagania tego wspaniałego wydarzenia.