ZDIZ Olsztyn

Data realizacji:

Czerwiec 2016 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

11-041 Olsztyn, ul.Emilii Plater 14,

Plac zabaw w Olsztynie

W sercu mazurskiego Olsztyna zostało zamontowane jedno z najnowszych, w naszej ofercie urządzeń zabawowych Statek Piracki nr 80407-1. Znajdują się tam aż cztery różne zjeżdżalnie, w tym jedna rurowa i jedna typu ślimak, tunelowe przejście oraz frisby do wspinaczki.

Dzieci będą mogły choć na chwilę przenieść się do świata dziecięcych marzeń. Bogata kolorystyka i ciekawa konstrukcja urządzeń gwarantuje fantastyczną zabawę, na tak wyposażonym placu zabaw dzieci, na pewno nie będą się nudzić. Wszystkie zamontowane urządzenia na tym placu posiadają certyfikat zgodności z normą PN EN 1176, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dodatkowo materiały tworzywowe, z których zostały zbudowane urządzenia posiadają pozytywny wynik badania na zawartość pierwiastków śladowych, metali ciężkich, ftalanów i kadmu zgodnie z normą PN EN 71-3.

Inwestor: ZDIZ Olsztyn

plac zabaw w olsztynie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.