Międzyzdroje, Ośrodek Wczasowy STILO

Data realizacji:

Kwiecień 2016r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Międzyzdroje, ul.Gryfa Pomorskiego 78

Plac zabaw w Miedzyzdrojach

Na terenie Ośrodka Wczasowego STILO w Międzyzdrojach stworzyliśmy plac zabaw, który zabierze wszystkie dzieci na morze. Przy budowie placu zabaw użyliśmy zestawu statek 80920-2, dzięki któremu najmłodsi przy użyciu odrobiny swojej wyobraźni, będą mogły przeżyć niezapomniane morskie przygody.

Oprócz tego na miejscu znajduje się 4-elementowa ścianka 518001. Za jej pomocą dzieci będą mogły rozwijać swoje mięśnie i funkcje motoryczne. Jako nawierzchni użyliśmy piasku. Jako producent placów zabaw gwarantujemy bezpieczeństwo naszych urządzeń i wysoką jakość wykonania wszystkich elementów.

Inwestor: OSTROMFRUITS Sp. z o.o., ul. Solec 81b/A-51, 00-386 Warszawa

Plac zabaw w Miedzyzdrojach

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.