SM Cegielskiego w Poznaniu

Data realizacji:

Lipiec 2016 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Osiedle Hetmańskie, Poznań

Plac zabaw w Poznaniu

Plac zabaw powstał na os. Hetmańskim w Poznaniu dn. 18.07.2016 r. Administratorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegielskiego. Wybudowany został w miejscu starego placu drewnianego.

Użytkownikami mają być dzieci w pełnym przekroju wiekowym, mieszkające na osiedlu. Plac postawiony został na nawierzchni z piasku, a cały teren ogrodzono. Place zabaw Poznań na os. Hetmańskim oraz przy przedszkolu Enart w Pozaniu – są przykładem nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań urządzeń zabawowych dla dzieci.

Plac zabaw w Poznaniu

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.