Włoszakowice

Data realizacji:

Wrzesień 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Krańcowa 5, 64-140 Włoszakowice

Plac zabaw we Włoszakowicach

W nowym przedszkolu Słoneczko we Włoszakowicach postawiliśmy dla maluchów kolorowy plac zabaw. Zestaw z serii Klasycznej (513301) został rozbudowany o przeskoki, które dodatkowo urozmaicą zabawę dzieciom.
Dla trochę starszych przedszkolaków wybrany został zestaw z serii Sport (60613-2), który pozwala im na wspinaczkę oraz ćwiczenie koordynacji ruchów. Uzupełnieniem placu zabaw są również kolorowe bujaki przedstawiające fokę i spychacz.

Plac zabaw we Włoszakowicach

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Nie tylko budujemy, ale też projektujemy

Wiemy, jak niezwykle trudnym zadaniem jest stworzenie projektu placów zabaw, dlatego też zapewniamy naszym Klientom fachowe porady. Pomagamy w tworzeniu projektów placów zabaw, podpowiadając, które urządzenia i systemy zabawowe będą najlepszym rozwiązaniem.
Zwracamy również uwagę na to, by wszystkie nasze place zabaw były nie tylko atrakcyjne, ale też bezpieczne dla dzieci. Oferujemy jedynie certyfikowane place zabaw, które zapewnią dzieciom wspaniałą zabawę i bezpieczeństwo.

Inwestor: Transport Międzynarodowy Marek Frankowski, Zaborowiec ul. Tartaczna 11, 64-150 Wijewo

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.