Pruszcz Gdański, Rokitnica

Data realizacji:

Wrzesień 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Bałtycka 3C, 83-021 Rokitnica

Plac zabaw Pruszcz Gdański

Gmina Pruszcz Gdański po raz kolejny doposażyła swoje sołectwa w zestawy zabawowe firmy Dr Spil. W Rokitnicy powstał plac zabaw z serii Klasyczna nr 512902, a jego koszt urządzenia to 29.000,00 zł brutto.

W zestawie znajdują się:
• 3 zjeżdżalnie (w tym jedna wysoka i spiralna),
• elementy do wspinaczki,
• panele edukacyjne.

Oprócz tego system zabawowy posiada trzy podesty, które pozwalają na użytkowanie zestawu przez kilkanaścioro dzieci na raz. Warto też wspomnieć o niezwykłych, kolorowych elementach, które nadają urządzeniu bajkowy wygląd oraz dodają estetycznych wrażeń całej okolicy.

Plac zabaw Pruszcz Gdański

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Bezpieczne place zabaw

Jako producent placów zabaw ogromną uwagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa, dlatego też wszystkie wybudowane przez nas place zabaw posiadają certyfikat PN-EN 1176:2008. Osiągnięcie tego rezultatu możliwe jest, dzięki specjalnemu połączeniu stalowych elementów kompozycyjnych (przykładowo: schodów, podestów i słupów) z częściami z tworzyw sztucznych. To gwarancja bezpieczeństwa.

Inwestor: gmina Pruszcz Gdański

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.