Fałków, przedszkole Gminne w Fałkowie

Data realizacji:

Wrzesień 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

26-260 Fałków, ul. Fałkowo 27

Plac zabaw dla gminnego przedszkola

We wrześniu 2017 roku na ulicy Fałkowo 27 powstał nowoczesny plac zabaw. Miejsce te powstało, dzięki gminie Łubowo, która była inwestorem całej realizacji.
Plac zabaw mieści się przy niedawno wybudowanym gminnym przedszkolu w miejscowości Fałkowo, który znajduje się w powiecie gnieźnieńskim. Aby plac zabaw był atrakcją dla przedszkolaków, zamontowaliśmy zestaw z serii Klasyczna nr 513301. Jest to pierwszy z wielu elementów, który pojawił się na tym placu zabaw (następne urządzenia mają zostać zakupione wiosną 2018).

Plac zabaw w Fałkowie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo Waszych pociech

Niezależnie od tego, czy budujemy plac zabaw przy placówce edukacyjnej czy na terenie ośrodka wypoczynkowego, stworzony przez nas plac zabaw posiada certyfikat PN-EN 1176:2008. Certyfikat gwarantuje wysoką jakość oraz bezpieczną zabawę dzieci.

Inwestor: Gmina Łubowo

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.