Bielawa Konstancin Jeziorna, przedszkole Krasnalek

Data realizacji:

Lipiec 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Powsińska 8, 05-520 Bielawa

Nowoczesny plac zabaw dla przedszkola Krasnalek

W lipcu 2017 roku wybudowaliśmy nowoczesny plac zabaw dla przedszkola Krasnalek, który mieści się przy ulicy Powsińskiej 8 w Bielawie Konstancin Jeziorna. Inwestorem tej realizacji są właściciele placówki, którzy postanowili wzbogacić przedszkole o ulubione miejsce wszystkich dzieci.
Celem placu zabaw jest nie tylko stworzenie dzieciom warunków, gdzie mogą dobrze bawić się, ale też miejsca, które pozwoli im się rozwijać. Aby zapewnić przedszkolakom bezpieczną i kreatywną zabawę, zamontowaliśmy zestaw z serii Dżungla 511701AV oraz bocianie gniazdo 718410

Z myślą o dzieciach

Jako producent placów zabaw dbamy nie tylko o bezpieczeństwo dzieci (posiadamy certyfikat PN-EN 1176:2008), ale też przywiązujemy uwagę do tego, by nasze place były atrakcyjne dla dzieci. Dlatego też wykorzystujemy zestawy, które są tworzone w oparciu o elementy stalowe i z tworzyw sztucznych, a wszystkie nasze zestawy zabawowe są kolorowe.

Inwestor: Przedszkole i Żłobek Krasnalek w Konstancinie Jeziornej
Zamontowano: zestaw Dżungla 511701AV, bocianie gniazdo 718410

Plac Zabaw Konstancin Jeziorna

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.