Plac Zabaw Zalewo

Data realizacji:

Wrzesień 2019 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

nabrzeże jeziora Ewingi, Zalewo

Plac Zabaw Zalewo

We Wrześniu 2019 rozpoczęły się prace nad rewitalizacją nabrzeża nad jeziorem Ewingi w Zalewie. Zwieńczeniem prac był montaż urządzeń zabawowych Dr Spil. Główną atrakcją placu jest zestaw 506601 z serii Kolorowy Ogród. Urządzenie zostało zaprojektowane w kolorystyce zbieżnej z pozostałymi elementami drewnianymi, których użyto przy rewitalizacji nabrzeża. Dodatkowo zamontowane dwie huśtawki (w tym jedna z siedziskiem typu bocianie gniazdo), oraz piramida linowa dopełniają całości wyposażenia placu zabaw i zapewniają jego użytkownikom moc atrakcji.

Z myślą o dzieciach

Jako producent placów zabaw dbamy nie tylko o bezpieczeństwo dzieci, ale też przywiązujemy uwagę do tego, by nasze place były atrakcyjne dla dzieci. Dlatego też wykorzystujemy zestawy, które są tworzone w oparciu o elementy stalowe i z tworzyw sztucznych, a wszystkie nasze zestawy zabawowe są kolorowe.

Inwestor: Urząd Miejski w Zalewie
Zamontowano: Zestaw kolorowy ogród 506601

Plac Zabaw Zalewo

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.