Place zabaw Wrocław, Oława – Spółdzielnia Mieszkaniowa “Odra”

Data realizacji:

Kwiecień, Czerwiec 2014 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Chrobrego, ul. Paderewskiego 21, ul. Chopina, ul. Iwaszkiewicza, Oława

Wspinaczkowe place zabaw we Wrocławiu

Miejsca, takie jak place zabaw są zawsze chętnie odwiedzane przez najmłodszych. Poprzez swoje różne atrakcje i kolorowy wygląd przyciągają dzieci i pozwalają na spożytkowanie ich nadmiaru energii. Produkcja bezpiecznych placów zabaw stawianych na osiedlach czy wykonywanych dla przedszkoli to wyzwanie dla niejednego producenta tego typu rozwiązań. Place zabaw zamontowane w ostatnim czasie we Wrocławiu przez firmę Spil, producenta tego typu urządzeń, powstały z myślą o rozwijaniu umiejętności sprawnościowych najmłodszych. Przykładem jest zestaw 17701, który składa się z elementów wspinaczkowych, a każdy z nich ma inny program funkcjonalny. Pierwszy zawiera przeplotnie do wspinaczki, a drugi – mostek do ćwiczenia koordynacji ruchu oraz poręcze do podciągania się. Wśród dodatkowego wyposażenia znajdują się: ruchome podesty, zjeżdżalnia, obręcze do przechodzenia i ruchome krzesełko oraz bujak sprężynowy w kształcie konia.

Budowa placów zabaw z atestem

Dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Dlatego właśnie place zabaw robią taką furorę na osiedlach czy terenach należących do przedszkoli. Plac zabaw przy ul. Iwaszkiewicza w Oławie to zestaw nr 05801. Firma Spil, producent bezpiecznych placów zabaw, chciała, aby konstrukcja i jej kształt pobudzały wyobraźnię dzieci, dlatego elementy dekoracyjne wykonane są w stylistyce kosmicznej. Urządzenie wyposażone jest w zadaszoną wieżę połączoną z drugą przejściem tubowym, cztery ślizgi: dwutorowy, w formie spirali, pojedynczy oraz tubowy. To certyfikowany plac zabaw, w którym nie brakuje również paneli zabawowo-edukacyjnych. Elementami uzupełniającymi są dwa bujaki w kształcie autka i foki.

Poniżej znajduje się mapa miejsc we Wrocławiu i okolicach, w których firma Spil, producent placów zabaw z atestem, wybudowała kolorowe i atrakcyjne przestrzenie dla najmłodszych.

Inwestor: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Odra” Wrocław Oława

place zabaw wrocław

Galeria

Dr Spil Polska

Nowa przestrzeń zabawowa dla maluchów we Wrocławiu

W ramach kolejnych realizacji firmy Spil, producenta bezpiecznych placów zabaw m.in. dla przedszkoli we Wrocławiu i jego okolicach, wybudowane zostały dwa place zabaw na terenie Spółdzielni „Odra” w Oławie. To akurat przykład osiedlowych miejsc do zabawy i rekreacji, z których korzystać mogą zarówno dzieci starsze, jak i młodsze. W kolorowej przestrzeni placów zabaw, która wpisuje się w otoczenie, mogą ciekawie i aktywnie spędzać swój wolny czas. Spil to firma, która buduje place zabaw z atestem oraz zapewnia ich montaż. Dzięki temu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech.

Bezpieczne place zabaw

Certyfikowane i bezpieczne place zabaw niedaleko od Wrocławia

W położonej blisko Wrocławia Oławie, pomiędzy ul. Paderewskiego 21 a ul. Chopina powstał urokliwy plac zabaw. Producentem zestawu Kolorowy ogród nr 04801 jest firma Spil, która oferuje także montaż placów zabaw. Zawiera on jedną wieżę zabawową, trzy zjeżdżalnie: tubową, dwutorową i ślimakową, wejścia za pomocą ścianki wspinaczkowej oraz panele zabawowo-edukacyjne. Wyposażony jest także w elementy dekoracyjne z motywami roślinnymi i zwierzęcymi. Place zabaw takie jak ten są bezpieczne – mają specjalny atest.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.