Warszawa- Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości

Data realizacji:

Lipiec 2015 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Al. Wyścigowa 4, 02-681 Warszawa

Plac zabaw w Warszawie

Na terenie wspólnoty mieszkaniowej stworzyliśmy bajecznie kolorowy i estetycznie wykonany plac zabaw, który jest doskonałym miejscem do spędzania aktywnie wolnego czasu, gdzie dzieci poprzez zabawę poprawiają swoją sprawność ruchową.

Plac zabaw został wyposażony w zestaw zabawowy nr 511001, który składa się z wieży z dachem czterospadowym, wieży otwartej, zjeżdżalni ślimakowej, zjeżdżalni prostej jednotorowej, ścianki wspinaczkowej łukowej z uchwytami, zjazdu strażackiego, elementów dekoracyjnych, paneli zabawowo-edukacyjnych, elementów sprawnościowych takich jak poręcze do podciągania się i dwuelementowa ścianka wspinaczkowa.

Inwestor- Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości

Nowe przepisy dla Placów Zabaw

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.