Katowice – Miejskie przedszkole nr. 34

Data realizacji:

Sierpień 2013 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul.Tysiąclecia 84A, 40-871 Katowice

Montaż placu zabaw w Katowicach

Zestaw składa się z dwóch zjeżdżalni w kolorze pomarańczowym, całość wykonana jest w kolorystyce-florystycznej nawiązującej jak mówi nazwa zestawu do Dżungli. W zestawie znajdują się też bezpieczne schody pozwalające dzieciakom dostać się na podest. Podesty zabezpieczone są przed upadkiem. Całość wykonana jest z atestowanych i bezpiecznych materiałów. Producent Spil Polska.

Plac zabaw Katowice: bezpieczne i przytulne miejsce

Katowickie przedszkole, na którym postawiono plac zabaw ma opinie przyjaznego dzieciom miejsca. Plac zabaw, powstały na terenie placówki, wpisuje się w ten wizerunek. Zastosowane urządzenia są wykonane z atestowanych i bezpiecznych materiałów dostarczonych przez producenta Spil Polska. Rodzice mają bardzo dobre opinie zarówno o samym placu zabaw, jak i przedszkolu.

Plac zabaw Katowice: nauka poprzez zabawę

Oddany do użytku plac zabaw zapewnia nie tylko zabawę, ale również wpływa na rozwój emocjonalny i psychoruchowy dzieci. Zabawa z innymi przedszkolakami ma bardzo duże znaczenie. Uczy tego, jak zachowywać się w grupie i brać udział w życiu społecznym. Dzieci, które są pozbawione kontaktu z rówieśnikami w dorosłym życiu nie potrafią współpracować z innymi. Grupa rówieśnicza to pierwszy trening interpersonalny, który pozwala na poznawanie i uczenie się ról społecznych.

Plac zabaw to tylko jedna z wielu inwestycji w przedszkolu umożliwiających rozwój dziecka. W placówce organizowane są również zajęcia dodatkowe, np. gimnastyka korekcyjna, spotkania z logopedą czy nauka języka niemieckiego. Realizowane są również autorskie programy, takie jak np.: Akademia Zdrowego Przedszkolaka.

Inwestor: Miejskie Przedszkole nr 34 im. Jasia i Małgosi

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.