Pszczółki – Gmina Pszczółki

Data realizacji:

Czerwiec 2015 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Szkolna 3, 83-032 Pszczółki

Stworzyliśmy plac zabaw w Ulkowych

Doskonale komponuje się on z otoczeniem, zapewniając doskonałe miejsca do zabaw i wypoczynku. Plac został wyposażony w zestaw z serii Drzewa nr 26016A, który składa się z jednego ślizgu jednotorowego, wejścia na wieże za pomocą skały, ścianki wspinaczkowej, mostku linowego, barierki do zwisu, lin wspinaczkowych, paneli edukacyjnych, podestów do przeskoków. Zostały również zamontowane elementy małej architektury. Powierzchnia bezpieczeństwa została wykonana z nawierzchni syntetycznej i dodatkowo plac został ogrodzony.

Budowa kolejnego placu zabaw odbyła się w Pszczółkach

Bogata kolorystyka i ciekawa konstrukcja urządzenia tworzą idealne miejsce zabaw dla dzieci, w którym mogą czuć się jak w bajce. Został tam zamontowany zestaw Orient nr 09501, który składa się z jednej wieży zadaszonej,
trzech zjeżdżalni w tym jednej dwutorowej, drugiej pojedynczej oraz trzeciej spirali, zjazdu strażackiego, huśtawki podwójnej, paneli edukacyjnych i elementów dekoracyjnych z motywami roślinnymi. Uzupełnieniem są karuzela tarczowa, elementy małej architektury, ogrodzenie i nawierzchnia bezpieczna z piasku.

Trzeci plac zabaw powstał w Skowarczu

Zestaw urządzeń o charakterze sprawnościowym zachęci do zabawy każde dziecko. Na tym placu można aktywnie i kreatywnie spędzić wolny czas na świeżym powietrzu. Plac został wyposażony w zestaw z serii Sport nr 17701, który składa się z jednej wieży połączonej z elementami wspinaczkowymi, każdy element wspinaczkowy posiada inny program funkcjonalny; pierwszy element posiada przeplotnie do wspinaczki a drugi posiada mostek do ćwiczenia koordynacji ruchu oraz poręcze do podciągania się. Dodatkowo zamontowana została ścianka wspinaczkowa nr 19802 i elementy małej architektury takie jak ławki, kosze i stojaki na rowery. Wszystkie urządzenia zostały zamontowane na nawierzchni z piasku.

Inwestor: Gmina Pszczółki

plac zabaw w Pszczółkach

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.