Siedlec, Restauracja Greys

Data realizacji:

Kwiecień 2016 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Restauracja Greys, Siedlec 1, 62-025 Siedlec

Plac zabaw w Siedlcach

Na terenie restauracji Greys stworzyliśmy kolorowy plac zabaw, z którego mogą korzystać dzieci gości lokalu, jednocześnie aktywnie przy tym spędzając czas.

W tym celu wykorzystaliśmy klasyczny zestaw nr 512401, który składa się wieży z dachem oraz dwóch zjeżdżalni.Sama konstrukcja swoim kształtem oraz budową nawiązuje do zabudowań miejskich. Jako nawierzchni użyliśmy piasku, a cały teren ogrodziliśmy. To gwarantuje, że dzieci będą mogły w spokoju i bezpiecznie bawić się na naszych urządzeniach.

Inwestor: Restauracja Greys, Siedlec 1, 62-025 Siedlec

Plac zabaw w Siedlcach

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.