Częstochowa, Klub Kubusia Puchatka V Przedszkole

Data realizacji:

Lipiec 2016 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

42-200 Częstochowa, ul. Wypalanki 44/46

Plac zabaw w Częstochowie

W Częstochowie, na terenie Klubu Kubusia Puchatka na ul. Wypalanki 44/46, wybudowaliśmy plac zabaw. Wykorzystaliśmy w tym celu zestaw Kolorowy Ogród 507401, a plac został postawiony na nawierzchni z piasku. To miejsce zostało stworzone z myślą o przedszkolakach, które uczęszczają do Klubu Kubusia Puchatka w Częstochowie, a więc są idealne dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Jako producent placów zabaw zadbaliśmy o to, by nasze place zabaw były bezpieczne dla każdego bawiącego się tam dziecka poprzez specjalnie zaprojektowanym połączeniom poszczególnych elementów, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Plac zabaw spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, posiadając Certyfikat PN-EN 1176:2008.

Wykorzystany zestaw pochodzi z serii Kolorowy Ogród, która nawiązuje swoimi kształtami do kwiatów, ptaków oraz zwierząt. Urządzenie nr 507401 ma ponad 10 metrów długości i prawie 7 szerokości, natomiast strefa bezpieczeństwa dla dzieci została wyznaczona na obszar 15×11 metrów.

Plac zabaw w Częstochowie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.