Milówka – Gmina Milówka

Data realizacji:

Marzec 2015 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Sportowa 15, 34-360 Milówka

Plac Zabaw Milówka

W ramach wygranego przetargu na „Doposażenie obiektu rekreacyjno- wypoczynkowego przy Gimnazjum w Milówce w urządzenia placu zabaw” stworzyliśmy plac zabaw przeznaczony zarówno dla najmłodszych jak również starszych dzieci.

Plac zabaw w orientalnym klimacie, na którym dzieci będą się doskonale bawić i rozwijać sprawność fizyczną został wyposażony w zestaw zabawowy nr 10901, który składa się z jednej wieży zadaszonej, dwóch zjeżdżalni w tym jednej pojedynczej, drugiej spirali i zjeżdżalni dwutorowej, elementów sprawnościowych takich jak poręcze do podciągania się, ścianki wspinaczkowej, zjazdu strażackiego, paneli edukacyjnych, elementów wykończeniowych z motywami roślinnymi. Dodatkowym wyposażaniem są dwa bujaki, dwie huśtawki wagowe, dwie huśtawki wahadłowe, dwie karuzele i dwie piaskownice ze stolikiem. Wybudowany plac zabaw jest stabilny i bezpieczny, wykonany z najwyższej jakości materiałów, odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normą PN EN 1176.

Plac Zabaw Milówka

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.