Plac zabaw w Tczewie

Data realizacji:

Lipiec 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

83-110 Tczew, Bulwar nad Wisłą

Plac zabaw w Tczewie

Stworzony w lipcu 2017 roku plac zabaw dla dzieci w Tczewie jest miejscem, w którym dziecko w każdym wieku znajdzie coś dla siebie. Piękny Bulwar nad Wisłą został wyposażony w kolorowy i wielofunkcyjny zestaw Dżungla 511601 – przeznaczony jest on dla młodszych dzieci, więc zabawa na nim wymaga większego zaangażowania opieki dorosłych.
Dla starszych dzieci, które mają lepszą koordynację ruchową, zamontowaliśmy zestaw Piramida 60145B. Oprócz tego na placu zabaw można znaleźć huśtawki, bujaki i ważki na sprężynie.

Tczew – miasto, które się rozwija

Plac zabaw dla dzieci, który jest położony na terenie Bulwaru nad Wisłą, to kolejna inwestycja w mieście Tczew. Głównym inwestorem tego przedsięwzięcia był Zakład Usług Komunalnych Tczew, a Dr Spil został wybrany w drodze przetargu. Koszt naszej oferty opiewał na kwotę: 140.000,00 zł brutto.

Plac zabaw w Tczewie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Zakład Usług Komunalnych Tczew

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.