...

Ostrołęka ul. Doktora Józefa Psarskiego 24

Data realizacji:

Czerwiec 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Ostrołęka, ul.Doktora Józefa Psarskiego 24

Plac zabaw przy przedszkolu to niezbędne miejsce

To miejsce, które pozwala wszystkim maluchom uczyć się poprzez zabawę. Jednak aby mogły się one prawidłowo rozwijać, muszą mieć dopasowane do swoich potrzeb i możliwości odpowiednie zestawy zabawowe. Dlatego też w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Ostrołęka na rok 2017 zmodernizowaliśmy plac zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 8 w Ostrołęce.

Od 26 czerwca 2017 przedszkolaki mogą bawić się na nowych urządzeniach. Zamontowaliśmy zestaw Dżungla 511701, huśtawkę Duet, karuzelę Trzmiel, bujaki Lew i Żółw oraz równoważnię Surfing. Dzięki tym nowym urządzeniom maluchy w wieku 3-6 lat mogą kreatywnie i aktywnie spędzać czas.
Uroczyste otwarcie miało miejsce 26 czerwca 2017 roku. Symboliczną wstęgę przecięli między innymi: Janusz Kotowski (prezydent Ostrołęki), Iwona Mróz (dyrektor PM nr 8), Leszek Piórkowski (przewodniczący Rady Osiedla Śródmieście), Irena Nosek (radna miasta) oraz przedszkolaki.
Wartość inwestycji wyniosła 49 tys. brutto.

Realizacja powstała w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Ostrołęka na rok 2017

Plac zabaw w Ostrołęka

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.