Jarocin, ul. Dunajecka

Data realizacji:

Lipiec 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

63-200 Jarocin, ul. Dunajecka (osiedle Ługi)

Osiedlowy plac zabaw

Na osiedlu Ługi w Jarocinie, przy ulicy Dunajeckiej, został wybudowany nowoczesny plac zabaw, gdzie swoje miejsce znaleźli najmłodsi mieszkańcy okolicy, jak i ich trochę starsi koledzy. Dla maluchów wybrano zestaw zabawowy z serii Klasyczna (511001), który posiada kilka rodzajów zjeżdżalni oraz tablicę interakcyjną – Kółko krzyżyk (jest to jeden z elementów zestawu). Natomiast starsze dzieci bardzo ucieszył zestaw Sport (514801AV), którego poszczególne elementy mogą stanowić wyzwanie dla starszych użytkowników. Całość uzupełnił bujak Foka oraz fotel obrotowy. Nawierzchnia została wykonana z piasku.

Bezpieczna zabawa dla dzieci w każdym wieku

Budując place zabaw, ogromną uwagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa. Dlatego też wszystkie place zabaw, które tworzymy, posiadają certyfikat PN-EN 1176:2008. Certyfikowane place zabaw powstają na podstawie wymaganych atestów oraz przepisów, które regulują funkcjonalność tych miejsc.

Inwestor: UM Jarocin (PPUH DORJA, Zapłocie 4a, 63-230 Witaszyce)

Plac Zabaw Jarocin

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.