Jastrzębia Góra ul. Królewska 5

Data realizacji:

Kwiecień 2016 r.

Seria:

Klasyczna, Sport

Adres inwestycji:

Królewska 13, 84-104 Jastrzębia Góra

Plac zabaw Jastrzębia Góra

W Jastrzębiej-Górze, na terenie Domu Wczasowego VIS, powstał plac zabaw, który łączy w sobie nowoczesność oraz bezpieczeństwo. Miejsce to zostało wybudowane z myślą o dzieciach, które przebywają na terenie Ośrodka. Za jego pomocą mogą one kreatywnie i aktywnie spędzić czas, jednocześnie korzystając z pięknej pogody.

Aby plac zabaw był atrakcyjny dla wczasowiczów w każdym przedziale wiekowym, postanowiliśmy zamontować zestaw Sport (18802), który będzie wyzwaniem dla starszych dzieci. Oprócz tego postawiliśmy zestaw Klasyczny (511001), z którego na pewno będą chętnie korzystać maluchy. Sam zestaw nawiązuje kształtem i budową do tradycyjnej miejskiej zabudowy, dzięki czemu idealnie komponuje się z miejscem, w którym został zamontowany.
Plac zabaw, który powstał na terenie Domu Wczasowego VIS, posiada Certyfikat PN-EN 1176:2008, dzięki czemu spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa.

Plac zabaw Jastrzębia Góra

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.