Tarnów Osiedle Zielone 6-15

Data realizacji:

Maj 2016 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

33-100 Tarnów, Osiedle Zielone 6-15

Plac zabaw w Tarnowie powstał przy dwóch nowoczesnych kompleksach mieszkaniowych o nazwie Zielone i Północ. Najnowszej generacji place zabaw zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie tylko były funkcjonalne, ale również estetyczne. To połączenie gwarantuje dzieciom udaną oraz bezpieczną zabawę.

Aby urozmaicić wszystkim dzieciom zabawę na Osiedlu Zielonym zamontowaliśmy pomiędzy budynkami nowoczesne zestawy Orient (508801) i Dżungla (51170). Oprócz tego do dyspozycji najmłodszych mieszkańców została tam postawiona ścianka wspinaczkowa (518001), która została wybudowana z myślą o starszych dzieciach. W ten sposób mogą one aktywnie oraz kreatywnie spędzić czas.
W przypadku Osiedla Północ postanowiliśmy postawić na zestaw Kosmos (505101). Zestawy z tej serii pomagają dzieciom spełnić ich marzenia związane z podróżą w kosmos i zdobywaniu obcych planet, jednocześnie gwarantując ich rodzicom, że ich pociechy bawią się bezpiecznie.

Oba place zabaw spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, posiadając Certyfikat PN-EN 1176:2008.

Plac zabaw w Tarnowie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.