Leszno ul. Rejtana 43

Data realizacji:

Maj 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Tadeusza Rejtana 43, 64-100 Leszno

Plac zabaw Leszno

W Lesznie, w spokojnej i cichej okolicy na Osiedlu Rejtana, powstał oryginalny plac zabaw. Z myślą o mieszkających w pobliżu dzieciach zamontowaliśmy zestaw Kolorowy Ogród (506601), który nawiązuje swoimi kształtami do kwiatów, ptaków oraz zwierząt.

Jest to okazja dla dzieci, by nie tylko aktywnie spędziły czas, ale też mogły sobie wyobrazić, że są w ogrodzie pełnym kwiatów i innych atrakcji. Aby im to umożliwić postawiliśmy, prócz standardowego piasku, na nawierzchnię syntetyczną koloru zielonego.
Jako producent placów zabaw, zadbaliśmy o to by plac zabaw w Lesznie był bezpieczny dla wszystkich dzieci, które tam będą bawić się. Plac został wybudowany w oparciu o wyśrubowane normy bezpieczeństwa i posiada Certyfikat PN-EN 1176:2008.

Plac zabaw Leszno

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Spółdzielnia Mieszkania PRZYLESIE, ul. Rejtana 43, 64-100 Leszno

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.