Karwia

Data realizacji:

Październik 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Wojska Polskiego 83, 84-105 Karwia

Dla małych wczasowiczów

W niewielkiej, ale za to bardzo malowniczej miejscowości Karwia zamontowaliśmy plac zabaw dla najmłodszych wczasowiczów. To miejsce zabawy ma umilić pobyt wszystkim małym uczestnikom wakacyjnych szaleństw. Aby zabawa była bezpieczna i kreatywna, zamontowaliśmy zestaw Klasyczny 511001. W zestawie można znaleźć nie tylko zjeżdżalnie (w tym jedną ślimakową), ale też ścianki wspinaczkowe, zjazd strażacki oraz elementy koordynujące sprawność bawiących się tam dzieci.

Plac zabaw najwyższej jakości

Jako producent placów zabaw doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nadmorski klimat niekorzystnie wpływa na stan urządzeń zabawowych. Aby system był bezpieczny i nie wymagał od inwestora ciągłych konserwacji, zastosowaliśmy materiały najwyżej jakości.
Koszt inwestycji zlokalizowanej nad samym morzem w pięknej miejscowości Karwia wyniósł 37.000,00 zł brutto

Plac zabaw Karwia

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: pensjonat Claudia

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.