Pustkowo, ul. Słoneczna

Data realizacji:

Kwiecień 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Słoneczna 25, 72-344 Pustkowo

Plac zabaw Pustkowo

W kwietniu 2017 roku przy dużym Ośrodku Wczasowym na wsi Pustkowo powstał nowoczesny plac zabaw. Miejsce powstało z myślą o rodzinach z dziećmi, które chcą spędzić w miły sposób wolny czas. Aby zapewnić doskonałą zabawę większej grupie małych wczasowiczów, wybraliśmy bardzo rozbudowany zestaw z serii Kolorowy Ogród (506601). Ten system zabawowy posiada kilka rodzajów zjeżdżalni oraz tuneli do przechodzenia. Bliskość plaży spowodowała, że wybrano pod zestaw nawierzchnię z piasku.
Bezpieczeństwo to podstawa!

Jako producent placów zabaw ogromną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa małych użytkowników. Dlatego też wszystkie nasze place zabaw posiadają certyfikat bezpieczeństwa PN-EN 1176:2008. To gwarancja dla rodziców, że plac zabaw jest bezpieczny dla wszystkich bawiących się dzieci.

Plac zabaw Pustkowo

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: ZEM-Tourist Sp. z o.o, Pustkowo ul. Słoneczna 25, 72-344 Rewal

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.