Szczytno – Gmina Miejska Szczytno

Data realizacji:

Wrzesień 2014 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul.Plac Wolności, Szczytno

Plac zabaw w Szczytnie

W ramach realizacji powstał ogólnodostępny plac zabaw zarówno dla dzieci starszych jak i młodszych dzieci. Nowoczesny wygląd urządzeń zachęca dzieci do rekreacji na świeżym powietrzu, jak również pobudza ich wyobraźnie, dając im mnóstwo możliwości fantastycznej zabawy. Wszystkie zamontowane urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normą PN EN 1176.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zapewnia trwałość i bezpieczeństwo. Zamontowaliśmy wielofunkcyjne urządzenie z serii Fantazja nr 02101, które składa się z trzech wież, w tym jedna z zadaszeniem pełnym, połączonej z druga wieżą schodami, pozostałe wieże z zadaszeniem otwartym, czterech zjeżdżalni w tym jedna spirala tubowa, dwie jednotorowe i jedna dwutorowa, wejścia na urządzenia za pomocą ścianek wejściowych, paneli edukacyjnych, elementów wykończeniowych z motywami bajkowymi oraz zwierzęcymi.

Dodatkowo plac zabaw został wyposażony w urządzenie do wspinania kula nr 19803, huśtawkę ważkę, dwie huśtawki wahadłowe, dwa bujaki i równoważnie.

Inwestor- Gmina Miejska Szczytno

Plac zabaw w Szczytnie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.