Gmina Pozezdrze

Data realizacji:

Wrzesień 2014 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Świerczewskiego 1, 11-610 Pozezdrze

Plac zabaw w Pozedrze

W ramach wygranego przetargu pt. „Organizacja placu zabaw- zakup i dostawa wraz z montażem placu zabaw przy ul. Świerczewskiego 1a w Pozezdrzu” stworzyliśmy wielofunkcyjny plac zabaw, zarówno dla dzieci najmłodszych jak również dla dzieci starszych, który jest idealnym miejscem zabaw dla dzieci, rozwija sprawność fizyczną i intelektualną, sprzyja wypoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzu.

Zestaw zabawowy z serii Orient dzięki swojej ciekawej konstrukcji pobudza wyobraźnię, daje wiele możliwości do wspinaczki, zjeżdżania. Plac zabaw został wyposażony w zestaw zabawowy nr 10901, który składa się z jednej wieży zadaszonej, dwóch zjeżdżalni w tym jedna pojedyncza a druga spirala, wejścia na urządzenie za pomocą ścianki wspinaczkowej, elementów sprawnościowych takich jak: poręcze do podciągania się, wejścia za pomocą frisbee, paneli edukacyjnych, elementów wykończeniowych z motywami roślinnymi. Również wyposażyliśmy plac zabaw w ściankę wspinaczkową, huśtawkę wahadłową, huśtawkę ważkę, 2 bujaki, 2 ławki i 2 kosze. Powierzchnia bezpieczeństwa została wykonana z nawierzchni syntetycznej zgodnie z normą EN PN 1177 i 1176. W ramach inwestycji wykonaliśmy również ogrodzenie placu zabaw.

Inwestor- Gmina Pozezdrze

Plac zabaw w Pozedrze

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.